Nuo rinkimų rezultatų priklausys, ar Europa pasuks orbanizmo, socializmo, biurokratizmo keliu. Ar visgi drąsiai sieks tapti stipresnė, saugesnė, turtingesnė. Ar bus atsižvelgiama į šios dienos iššūkius ir mūsų valstybės interesus.

Svarbu, kad Lietuvai atstovauti būtume išrinkti mes, Laisvės partijos atstovai. Sieksime, jog Europa rimčiau žiūrėtų į saugumą, į konkurencingumą, kad realiai prasidėtų Ukrainos priėmimas į ES. Asmeniškai rūpinsiuosi, kad priimant sprendimus būtų vertinama ir klausomasi, o ne beatodairiškai šuoliuojama su naujais reguliavimais.

Sėkmingam rezultatui šiuose rinkimuose prašau Jūsų pagalbos. Pergalei reikia lėšų, kurias skiriu ir pats iš savo šeimos biudžeto, tačiau labai reikalinga ir Jūsų finansinė pagalba.

Jei galite prisidėti finansiškai, sužinoti, kaip tą paprastai padaryti galima ČIA (nepamirškite nurodyti „Remigijaus Šimašiaus kampanijai“).

Rekvizitai paramai:
Paramos gavėjas: Laisvės partija
Sąskaitos Nr.: LT257300010182609672
Mokėjimo paskirtis: „Auka Remigijaus Šimašiaus kampanijai“ ir asmens kodas*
Suma: priklauso nuo Jūsų galimybių.

Suprantame, kad politinės kampanijos rėmimas - tai ne tik finansinė parama, tai tikėjimas geresnės ateities vizija ir aktyvus dalyvavimas demokratiniame procese. Jūsų įsitraukimas įkvepia mane ir mano komandą kasdien nenuilstamai dirbti savo bendruomenės labui.

Ačiū Jums, už Jūsų palaikymą. Kartu mes galime keisti Lietuvos bei Europos ateitį!

*Asmens kodo rašyti nereikia tik tiems, kas aukoja iki 50 eurų

Palaikykite mūsų viziją