7. Vytautas Mitalas

Kandidatuoju, nes rūpi, kad Vilnius būtų valdomas skaidriai ir sąžiningai. Per pastaruosius ketverius metus atplėšėme miestą nuo tos praeities, kuri ilgus metus persekiojo sostinę, – skolų, avantiūriškų viešųjų ryšių projektų ir korupcijos skandalų. Jaučiu pareigą dirbti, kad ši praeitis negrįžtų.

Pastaruosius ketverius metus ėjau Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininko pareigas Taryboje ir buvau didžiausios frakcijos seniūno pavaduotoju. Dirbau tam, kad Vilnius taptų gero švietimo sostine. Dėl to priėmėme 100 eurų kompensaciją privačius darželius lankantiems vaikams, rėmėme mikrokompiuterių, integruoto ugdymo, naujos kartos technologijų pamokų kūrimą mokyklose, investavome į švietimo kokybę.

Esu vilnietis – augau Šeškinėje, su pagyrimu baigiau Žemynos gimnaziją. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijau Politikos mokslų bakalauro, vėliau – Viešosios politikos analizės magistro laipsnį. Aktyviai veikiau keliose nevyriausybinėse organizacijose, šiuo metu dirbu Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertu.