66. Jelena Iluk

Esu užaugusi ir gyvenu Vilniaus mieste. Antra kadencija esu Grigiškių seniūnaitė, aktyvi Grigiškių bendruomenės narė. Daug bendrauju su miesto gyventojais, išgirstu žmonių keliamas problemas ir jų ateities lūkesčius. Daugelį metų dirbu VDC „Grijos vaikai“ vadovė ir gerai žinau socialines miestiečių problemas.

Esu dirbusi Grigiškių komunaliniame ūkyje ir turiu žinių apie miesto valdymo specifiką.

Dalyvauju įvairiose pilietinėse akcijose ir skatinu kitus rūpintis savo gyvenamąja aplinka. Vadovaujuosi nuostata, kad nuo mūsų pačių priklauso kaip mes gyvename šiandien, kaip gyvensime rytoj ir ko tikėtis ateityje.

Esu baigusi Vilniaus Gedimino technikos universitetą, statybos inžinerijos specializaciją ir Vytauto Didžiojo universiteto socialinių mokslų magistro studijas.

Būdama Vilniaus miesto tarybos nare būčiau naudinga sprendžiant infrastruktūrinius klausimus, atstovaučiau ir atsižvelgčiau kiekvieno gyventojo poreikius ir interesus.

Turint darbo patirties socialinėje srityje, padėčiau spręsti gyventojų užimtumo problemas. Siekiant visuotinės miestiečių gerovės, dirbčiau socialinės atskirties mažinimo klausimais.