64. Antanas Ancelis

Gimiau Vilniuje 1980 05 27. Vaikystė prabėgo Vilniaus miesto Tyzenhauzų g. apylinkėse. Lankiau 17-ąjį darželį bei Antano Vienuolio pradinę mokyklą. Vėliau, 1989 metais persikraustėme į Fabijoniškes. Teko keisti mokyklą ir pradėti jauno vaikino naują gyvenimą. Baigiau 64-ąją vidurinę mokyklą bei įstojau į Lietuvos teisės universitetą. Pirmais studijų metais neradau savojo aš, tad po pirmo kurso išėjau akademinių atostogų ir nusprendžiau savo noru atlikti karinę tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

 Kario bazinį mokymą atlikau Mokomajame pulke Rukloje, prisiekiau Lietuvos Respublikai ir pasirinkau tolimesnę tarnybą žvalgybos būryje Algirdo MPB. Tarnyba sekėsi puikiai, gavau karinį laipsnį bei padėkų už nepriekaištingą atliktą pareigą. Grįžęs į civilio gyvenimą pasirinkau profesinę karo tarnybą (dirbau MPB Geležinis vilkas žvalgybos kuopoje) bei tęsiau studijas vakariniame skyriuje. Baigęs studijas atsisveikinau su kariuomene ir įsidarbinau vienoje Lietuvos teisėsaugos institucijų kovai su korupcija. Dirbau bei tęsiau studijas magistrantūroje. Universitetą sėkmingai pabaigiau bei gavau teisės ir valdymo magistro laipsnį.

Tuo metu man buvo dvidešimt penkeri metai, atrodė, kad daug pasiekta ir norėjosi naujų iššūkių. Nusprendžiau pasidairyti po Vakarų Europą bei išvykau į trejų metų kelionę. Gyvenau ir dirbau Jungtinėje Karalystėje bei Airijos Respublikoje (logistikos, vadybos srityse). Paragavęs emigranto duonos ir pasisėmęs geros patirties 2008 metais grįžau į Lietuvą.

Grįžęs laimėjau konkursą ir pradėjau darbą Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje. Padėjau atlikti pareigas LR Prezidentui J.E. Valdui Adamkui bei LR Prezidentei J.E. Daliai Grybauskaitei. Dirbau asmenų aptarnavimo skyriuje (konsultavau besikreipiančius į Lietuvos Prezidentą, nagrinėjau skundus, prašymus). Prezidentūroje dirbau beveik penkis metus ir nutariau, kad reikia išbandyti savo jėgas versle.

Nuo 2013 metų dirbau privačiame sektoriuje projektų vadovu, o nuo 2014 metų pradėjau nuosavo verslo kelią. Šiuo metu su partneriais valdome žuvies perdirbimo įmonėlę bei rūpinamės „Geros žuvies“ tiekimu į Lietuvos ir kitas rinkas.

Kaip matote, turiu daug įvairios patirties bei esu veiklus ir organizuotas žmogus. Man artimos širdžiai liberalizmo idėjos. Noriu prisidėti prie naujos kartos Vilniaus kūrimo. Minčių ir idėjų turiu daug, trūksta geros komandos bei erdvės.

Pomėgiai: dviračių kelionės (Baltijos jūros pakrantė įveikta), knygos, bėgimas, lengvoji atletika, kovos menai.

Esu vedęs nuostabią moterį – Rimantę Ancelę ir turime puikų dviejų metų sūnų Bernardą Ancelį. Žmona psichologė.