58. Zbignev Samko

Gimiau 1974 m. vasario 18 d. Vilniaus raj., Mickūnų kaime.

Baigiau Gdansko universitetą, Vadybos fakultetą (Lenkija). Įgijau magistro laipsnį, specializacija – administravimas ir vadyba. Vėliau gilinau žinias praktikoje pagal veiklos sritį: English First kalbos mokykla, A. Gazariano demokratijos mokykla, GAFTA ir TOC mokymai.

Šiuo metu dirbu transporto srities rinkoje, plėtros vadybininku kompanijoje „Transmėja”.

Turiu 20 metų įvairiapusišką ir dinamišką vadybinę bei prekybinę patirtį. Lietuvos lenkų dienraštyje „Gazeta Wileńska” įgijau atsakingojo sekretoriaus bei leidybos direktoriaus patirtį. Suomijos kompanijos „Avena Nordic Grain” Lietuvos padalinyje dirbau vadovu. Tuo metu kartu su kolegomis per gana trumpą laiką pavyko užimti reikšmingo žaidėjo vietą Lietuvos grūdų prekybininkų pirmajame dešimtuke.

Jau penkti metai esu aktyvus Lenkų Diskusijų Klubo narys, kur kartu su draugais, pakankamai ribotomis galimybėmis, sėkmingai įrodome, kad pilietinė Lietuvos visuomenė turi žymiai didesnes galimybes darniam ir tolygiam vystymuisi. Kasdienė mūsų Klubo veikla neliko nepastebėta ir jau gavome keletą prestižinių apdovanojimų: Gailių klano metinis apdovanojimas 2017 m. ir Nacionalinis lygybės ir įvairovės apdovanojimas 2018 m.

Laisvai kalbu visomis Vilniuje privalomomis kalbomis, t.y. lietuvių, lenkų, rusų ir anglų.

Su žmona vilniete Andra auginame du sūnus.