53. Rūta Čaikovskienė

CANTIENICA® metodas, tai neatrastos galimybės vilniečių sveikatos gerinimui šiame technologijų amžiuje. Tai yra paprasta, nedaug kainuoja, o rezultatai jaučiami iš karto.

Šiandieną, žinodama kiek daug vilniečių kenčia nuo įvairių dėl netaisyklingos laikysenos atsirandančių kūno skausmų ir negalavimų, norėčiau visiems padėti ir pristatyti unikalų žmogaus kūno tyrėjos iš Šveicarijos Benitos Cantieni  CANTIENICA® metodą kūno formoms ir laikysenai. Didžiausias jos atradimas yra tai, kad nuolat ištemptas stuburas yra sveikos atramos-judėjimo sistemos pagrindas. Naudodamiesi CANTIENICA® metodu, vilniečiai galėtų išvengti daugelio susirgimų atsirandančių dėl netaisyklingos laikysenos. Sieksiu, kad būtų sukurta programa, įgalinanti vilniečius, suaugusius ir moksleivius mokytis taisyklingos laikysenos.

Išsilavinimas: aukštasis, geografijos ir fizinio auklėjimo mokytojos. Turiu trenerio metodininko, Nacionalinę kategoriją, šiuo metu V-tą kategoriją. Dirbu Vilniaus Sporto Centre orientavimosi sporto trenere, mokau universitetų studentus, vedu kūno kultūros pamokas. Pati organizuoju varžybas ir savanoriauju: Pasaulio orientavimosi sporto čempionate 2017 m. Estijoje, prisidėjau prie WOD (Pasaulinė orientavimosi sporto diena) renginių, dalyvavau pilietinėje akcijoje „Dovana Lietuvai“. Tobulinu save įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Esu CANTIENICA® l pakopa Bronza studijų dalyvė – būsima CANTIENICA® instruktorė.

Norėčiau, kad vilniečiai nestovėtų eilėse pas gydytojus, būtu sveiki naudodamiesi  pirmojo pasaulyje terapinio fitneso CANTIENICA® metodo žiniomis.