51. Aušra Kukarskienė

Man visuomet buvo ir yra artimos liberalizmo filosofinės nuostatos, paremtos žmogaus teisių įtvirtinimu, laisvos rinkos plėtra bei valstybės kontrolės apribojimu. Esminį postūmį dalyvauti liberalų naujame judėjime man padarė jaunos kartos liberalų atvirumas, drąsa, ryžtas, savo nuomonės turėjimas, gebėjimas diskutuoti ir veikti.

Gimiau Telšiuose, tačiau sąmoningą gyvenimą praleidau Vilniuje. Esu baigusi ekonomikos studijas VU, magistratūros vadybos studijas ISM, taikomosios psichologijos studijas Psichologijos akademijoje. Dirbau įvairiose bendrovėse ir srityje – pradedant Fizikos institutu, Tarptautinių ekonominių santykių ministerija, Turizmo departamentu.  Nuo 1995 metų dirbu privačiame versle su norvegais, plėtodama įvairias verslo sritis: nekilnojamojo turto vystymas, verslo bendrovių kūrimas ir vystymas, konsultacijos ir kt.

Gyvenime esu ieškanti, bandanti, siekianti. Esu ištekėjusi, turiu 2 dukras ir 3 anūkus. Patinka aktyvus gyvenimas, kelionės, golfas, joga, natūralioji medicina, augalų terapija ir nauji, neatrasti bei nebandyti gyvenime dalykai.

Mane žavi žmonės, kurių idėjos keičia pasaulį ir darbai išlieka atmintyje.