48. Alkas Paltarokas

Esu komunikacijos žmogus. Daugiau nei dešimtmetį vadovauju „Vilnius Lifestyle“ (viešųjų ryšių ir renginių organizavimo agentūra). Tūkstančiai publikacijų Lietuvos ir užsienio medijose bei šimtai įvairiausių renginių – mano veiklos bagažas. Nepamainomas sėkmės komponentas – kūrybiškas požiūris ir inovatyvūs sprendimai. Kas gali būti geriau, nei privačios iniciatyvos dėka pasaulinėse medijose pasklidusios pozityvumu pulsuojančios žinios apie Vilnių ir Lietuvą.

Vilnius – nuostabus europietiškas miestas. Dažnas čia atvykęs, tarsi užburtas, jį pamilsta. Tą „magiją“ mes kuriame ir skleidžiame visi kartu. Patirtis leido suprasti, koks svarbus mūsų moderniai miesto visuomenei yra smulkus ir vidutinis verslas, išvystyta paslaugų sfera. Ne tik politiniai ar populistiniai lozungai, o realūs darbai ir teisingi sprendimai reikalingi miesto klestėjimui.

Visuomet rasdavau laiko ir visuomeninei veiklai. Šiemet su bendraminčiais pradėjau „Šimtmečių girių“ iniciatyvą, prie kurios prisijungė šauliai, skautai, kitos organizacijos ir svarbiausia – iniciatyvūs žmonės. Sveikatinimo, sporto, kultūros ir pilietiškos idėjos jau ilgą laiką yra mano formuojamų projektų pagrindinis naratyvas. Didžiuojuosi ir myliu Vilnių. Kartu mes galime viską!