47. Gediminas Ledauskas

Dalyvauju rinkimuose, nes tikiu, kad pokyčiai turi prasidėti nuo savęs. Tikiu, kad pradėti darbai kuriant atvirų duomenų, skaidrių pirkimų ir sąžiningo vadovavimo Vilnių turi tęstis. Paruoštas geras pamatas tolimesniems darbams ir tam reikalingas mūsų susitelkimas ir darbų tęstinumas. Noriu ir galiu prisidėti prie sąžiningos ir atviros, liberalios politikos formavimo Vilniaus mieste.

Gimiau Šiauliuose 1987 metais, po mokyklos atvykau studijuoti į VU EF vadybos ir verslo administravimo studijas. Tuo metu pradėjau dirbti su projektų valdymu ir tarptautine prekyba, tuos darbus tęsiu ir dabar. Keliaujant ir bendraujant su skirtingų šalių ir kultūrų politikais bei verslininkais, matau, kiek stipriai politika gali įtakoti mūsų gyvenimą, nors mes patys kartais to ir nepastebime.

Gyvenu aktyviai, daug sportuoju ir judu, su žmona Greta auginame du sūnus – Beną ir Adomą. Manau, kad sportas ir sveikas gyvenimas, padeda mums suprasti, kiek reikia pastangų norint įgyvendinti savo tikslus, todėl reikia susitelkti ir kantriai dirbti, kad visiems rytoj būtų geriau.

Tikiu, kad susitelkę galime pasiekti dar didesnio proveržio Mūsų Vilniui!