44. Vytautas Kukarskas

Vilnietis nuo gimimo, išaugau Vilniuje, mokslus baigiau Vilniuje, visa gyvenimą dirbau Vilniuje ir numirsiu Vilniuje, gal ne Vilniuje, bet būsiu palaidotas Vilniuje tai tikrai 🙂

Esu Inžinierius-statybininkas, daugiau kaip pusšimtis įvairių pastatų pastatyta Vilniuje man dalyvaujant, pradedant Vilniaus Savivaldybės galvos skausmu Nacionalinio stadiono statyba, kurį pradėjo statyti sovietmetyje 1987 m. Vilniaus Statybos Tresto Statybos valdyba Nr.8, kur aš dirbau gamybinio-techninio skyriaus viršininku, baigiant Savivaldybės pastatu Konstitucijos prospekte, kurį statė švedų kompanija „Skanska“, kur aš dirbau plėtros vadovu.

Sportuoju nuo vaikystės, jau 37 metus teisėjauju krepšinio varžybas, esu tarptautinės kategorijos krepšinio teisėjas, dabar FIBA komisaras. Buvau iniciatyvinės grupės narys, kuri prieš trisdešimt metų atkūrė Lietuvos Tautinį Olimpinį Komitetą (LTOK) ir pirmoji dar iki Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo pasakė, kad išeina iš Sovietų Sąjungos. Dabar esu išrinktas LTOK signatarų klubo pirmininku.

Esu jau 34 metai sėkmingai vedęs, žmona Aušra ekonomistė, turiu dvi dukras Asta ir Rūta, trys anūkus Roką, Joną ir Simą.

Mano moto kandidatuojant į miesto tarybą yra: “Sumažinkim kontroliuojančių institucijų skaičių ir leiskime Vilniečiui dirbti ir užsidirbti!“