37. Julita Petravičienė

Dalyvauju rinkimuose, nes tikiu, jog didžiausią reikšmę ir prasmę gyvenime turi tai, ką padarome dėl kitų. Kaip sakė V. Čerčilis: Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame.

Savo kasdieninėje veikloje vadovaujuosi šiomis pamatinėmis vertybėmis:Būti sąžininga ir laikytis duoto žodžio; Prisiimti atsakomybę; Tobulėti ir mokytis; Laikytis etikos; Būti pozityvia.

Turiu teritorijų planavimo, gyvenamosios paskirties nekilnojamo turto projektų vystymo bei projektų valdymo patirties. Šiuo metu organizuoju ir valdau nekilnojamo turto pardavimo procesus individams bei įmonėms. Padedu surasti naujus namus asmenims ir šeimoms bei biurus dirbantiesiems. Savo darbu kiekvieną dieną prisidedu prie žmonių svajonių ir tikslų realizavimo gyventi bei dirbti geresnėje, gražesnėje aplinkoje ir, svarbiausia, kurti pačią palankiausią aplinką savo vaikams.

Išsilavinimas: VGTU Architektūros magistras (2003) ISM EMBA projektų valdymas (2010)

Veikla: Esu Business Network International (BNI) verslo klubo “Aitvaras” viena iš steigėjų, šiuo metu einu prezidentės pareigas. 2018m. Capital Centras biuro brokerių Tarybos narė. 2017m. išrinkta Capital nekilnojamo turto agentūrų tinklo Etikos komisijos nare.2010-2018 LR Liberalų sąjūdžio narė. Priklausau ISM Vadovų Magistrų klubui.

Mano tikslas: tvari miesto plėtra, estetiška, saugi ir švari erdvė Vilniuje visiems Vilniečiams ir miesto svečiams.

Labai vertinu ir didžiuojuosi tuo, ką pavyko nuveikti Remigijaus Šimašiaus komandai ikimokyklinio ugdymo srityje bei miesto infrastruktūros gerinimo klausimais. Todėl noriu įnešti ir savo indėlį kuriant pokytį mūsų visų mylimame mieste, kurį norėtųsi su pasididžiavimu perduoti savo vaikams.

Linkiu atstovus į Savivaldybės tarybą rinktis atsakingai ir kviečiu palaikyti mane!