3. Kasparas Adomaitis

Kuo tikiu?

Esu optimistas. Tikiu, kad žmogus yra užprogramuotas veikti, daugiausia gerus dalykus. Kiekvienas pasiekimas motyvuoja, įkvepia. O politika man – neribotos veiklos laukas. Todėl degu politika. Ir galvoju, ar įmanoma, ir nuo ko čia tą pasaulį reikia pradėti keisti. Mokausi, kaip jį keisti, ir, tikiu, išmoksiu.

Ką veikiu?

Esu miesto tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas, atsakingiausias mano darbas – kartu su komitetu paruošti ir pristatyti miesto biudžetą. “Euromonitor International”, tarptautinėje D.Britanijos konsultacijų įmonėje, esu ir miestų ekonomikos analitikas / projekto vadovas – globalioms bendrovėms analizuoju tendencijas daugiau nei 1,000 pasaulio miestų. Šeimoje auginu tris vaikus. Viską sudėjus – yra ką veikti. Bet vadovaujuosi šūkiu, kad daug nuveikia tik užimti žmonės 🙂

Kam aš Jums politikoje?

Tikiu darbu komandoje. Stengiuosi politika sudominti daugiau žmonių, padėti jiems ten dalyvauti. Rašau straipsnius, analizes, stengiuosi visada atsakyti į gautus klausimus. Visą šią tarybos kadenciją rašiau ir siunčiau Tarybos darbo apžvalgas besidomintiems – jaučiuosi atsakingas prieš tuos, kurie mane parėmė.

Kviečiu palaikyti!

Daugiau apie mane – www.kasparasadomaitis.lt

Kandidato straipsniai:

Kasparas Adomaitis: atsakymas vilniečiams – kas mokėtų už nemokamą viešąjį transportą Vilniuje?