24. Danutė Rasimavičienė

Baigiau lietuvių kalbos ir literatūros studijas Vilniaus universiteto Filologijos fakultete, vėliau įgijau socialinių mokslų magistro laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete ir vadybininko kvalifikaciją (tarptautinio verslo studijos) Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje.

Profesinį kelią pradėjau vidurinėje mokykloje, vėliau ėmiau dėstytojauti Vilniaus politechnikume, po aukštojo mokslo pertvarkos 2000 m. – Vilniaus kolegijoje, kur aštuonerius metus ėjau Verslo vadybos fakulteto prodekanės pareigas, dar 10 metų (dvi kadencijas) – šiam fakultetui vadovavau kaip dekanė. Turiu daugiau nei 10 metų tarptautinės vadovaujamojo darbo patirties (dvi kadencijos Europos aukštųjų verslo mokyklų tinklo SPACE vice-prezidentė, dar dvi – prezidentė). Esu kelių tarptautinių organizacijų ekspertė (ENQA, EURASHE)

Išmanau švietimo valdymo dalykus, studijų kokybės užtikrinimą, moku dirbti su žmonėmis ir juos įtraukti į pozityvią veiką. Esu viena pirmųjų mokytojų LR Vyriausybės apdovanotų Metų Mokytojo titulu. Mokau ne tik studentus, bet ir organizacijas kūrybiškumo skatinimo metodų, viešojo kalbėjimo įgūdžių lavinimo.

Vilniaus miesto taryboje siekčiau aktyvaus bendradarbiavimo su aukštosiomis mokyklomis ir studentija, galinčia praturtinti miestą ir naujais išskirtiniais traukos objektais bei prisidėti prie problemų sprendimo įgyvendinimo. Dirbčiau mokyklų ir gimnazijų labui, siekdama jų visapusiško atsinaujinimo ir apčiuopiamos paramos kūrybiškoms iniciatyvoms. Prisidėčiau prie draugiškos ir įtraukiančios aplinkos senjorams kūrimo – solidus amžius Vilniuje turi būti gerbiamas taip pat kaip ir jaunystės polėkiai.

Be gimtosios kalbos laisvai kalbu anglų ir rusų kalbomis.

Vyras Gintaras – medikas. Du vaikai: Simonas ir Danutė.