20. Brigita Guobė

Kandidatuoju, nes tikiu, kad Vilnius turi būti ateities miestas ne tik LR piliečiams, bet ir visiems norintiems čia gyventi. Neturi būti svarbu nei žmogaus pilietybė, nei religiniai įsitikinimai, nei tuo labiau fizinė būklė. Mes visi esame lygūs ir Vilnius toks turi būti visiems.

Aš esu tikrasis donorystės veidas ir su savimi nešu žinią, kad visi, kurie laukia donorystės dovanos yra tokie patys žmonės, dirba, kuria, gyvena ir laukia tos dienos, kuri atneš didelius pokyčius. Buvimas savivaldybės tarybos nare padės man šitą žinią nešti toliau ir plačiau. Ir už atkakliai už tai kovosiu.

Trumpai apie save:

Gimiau Kaišiadoryse, su pagyrimu baigiau V. Giržado vid. mokyklą. Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos institute įgijau Politikos mokslų bakalauro, vėliau – Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro laipsnį.

Nuo 1996 metų esu aktyviai įsitraukusi į nevyriausybinių organizacijų veiklą. Buvau Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybės narė, AIESEC narė ir vėliau alumni, JCI narė. Šiuo metu aktyviai dalyvauju Lietuvos nefrologinių ligonių asociacijoje „Gyvastis“ bei esu Lietuvos felinologų draugijos tarybos narė.