2. Deimantė Rimkutė

Kodėl kandidatuoju?

Keturis metus dariau viską, kad jaunimo balsas būtų išgirstas. Todėl žinau, kad teisingos įvairovės politikos įgyvendinimas įmanomas tik išklausius bendruomenes ir įgyvendinus jų pasiūlymus. Esu įsitikinusi, kad dar daug galima nuveikti drauge. Mano misija taryboje kitus keturis metus — ir toliau jungti bendruomenes ir politiką.

Tikiu, kad kartu kursime Pasaulio miestą. Vilnių, kuriame tvyros ne tik Gedimino, bet ir amžinos jaunystės dvasia, įkvepianti ne tik jaunimą, bet ir jų tėvus bei senelius. Tikiu, kad Jauno, Judraus ir Naktinio Vilniaus ambicija prisidės prie Rytų ir Centrinės Europos sostinės didybės atkūrimo.

Apie mane

Šiuo metu jaunus žmones atstovauju Jaunimo reikalų taryboje ir Europos liberalaus jaunimo Valdyboje. Taip pat rašau politinius komentarus ir mokslinius straipsnius apie teisę, studijuoju Vilniaus universitete. Anksčiau Lietuvos mokinių parlamentą reprezentavau Švietimo ir mokslo ministerijoje, buvau Vilniaus liberalaus jaunimo organizacijos pirmininke, užėmiau Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas” valdybos narės pareigas.

Kandidato straipsniai:

Deimantė Rimkutė: ar tikrai leisti moksleiviams spręsti patiems?