16. Rimantas Leonavičius

Esu lietuvis, gimęs tolimame Urugvajuje. Atvykau gyventi į Lietuvą prieš aštuonis metus. Nuo to laiko gyvenu tik Vilniuje.

Anksčiau dirbau laisvai samdomu gidu, todėl dažnai teko keliauti. Daug kartų aplankiau mūsų kaimynines Baltijos sostines Rygą ir Taliną, ir galiu pasakyti, kad Vilniuje yra daugiau gyvenimo, jaukumo ir paprastumo.

Esu eilinis vilnietis. Gyvenau Naujininkuose, Žirmūnuose, Šnipiškėse, Naujamiestyje, o dabar – Šiaurės miestelyje. Naudojuosi mūsų puikius dviračių takus, trumpais atstumais einu visur pėsčias, važinėju viešuoju transportu. Kasdien matau tikrą Vilnių savo akimis. Ir labai juo didžiuojuosi.

Jaučiuosi labai gerai būdamas komandoje, pilnoje įvairovės – būtent to reikia ne tik miesto tarybai, bet ir pačiam Vilniui. Atstovauju Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungai, palaikau nuolatinius ryšius su mūsų diaspora. Mano gimtoji kalba ispanų. Taip pat kalbu lietuviškai ir angliškai. Siekiu būti išrinktas į miesto tarybą, kad galėčiau padėti tęsti pradėtus darbus. Yra dar ką nuveikti. Bendraukime!