Valdas Adamkus

Lietuvos prezidentas

„Kiekvieną žinią apie Vilniaus savivaldybės ir mero Remigijaus Šimašiaus rūpestį sostinės žmonėmis, apie tai, kad Vilnius žengė dar vieną žingsnį atvirumo, modernumo ir inovatyvumo kryptimi, priimu su džiaugsmu ir dėkingumu.” (2018 m. kovo mėn. citata)

Saulius Jurkevičius

Vilniaus licėjaus direktorius

„Norėtųsi, kad visi vilniečiai žinotų, kad mero Remigijaus Šimašiaus pastangomis visos Vilniaus švietimo įstaigos pirmą kartą nuo valstybės atkūrimo buvo pradėtos prideramai finansuoti, o žiemą tinkamai šildyti. Be to, reikėtų pasakyti, kad Vilniuje demokratinis valdymas yra reali duotybė, kuri padeda jaustis laisvu ir visavertišku miesto gyventoju.”

Loreta Vaicekauskienė

Kalbininkė

„Nesu politikos žmogus, bet ir nesu apolitiška. Noriu gyventi Lietuvoje, kurioje miestų ir valstybės reikalai tvarkomi nešvaistant pinigų, atsikratant korupcijos, siekiant bendrojo gėrio ir bendrų interesų. Noriu, kad mano vaikai po studijų užsienyje grįžtų į tokią Lietuvą. Vilniaus savivaldybės rinkimuose remsiu Remigijų Šimašių.”

Ignas Staškevičius

Verslininkas

„Ypač palaikau Remigijaus Šimašiaus su komanda pasiūlytą greito ir atviro Vilniaus viziją.”

Benediktas Gylys

Verslininkas, filantropas

„Drąsus, inovatyvus ir atviras naujoms idėjoms – džiaugiuosi šiandien galėdamas taip apibūdinti ir Remigijų, ir savo mylimą miestą.”

Aušrinė Armonaitė

Seimo narė, liberalė

„Laisvės ir atvirumo idėjos yra kaip grynas oras reikalingos į priekį norinčiai eiti Lietuvai. Remigijus Šimašius ir jo komanda Vilniuje yra tvirta atsvara populizmo ir neapykantos jėgoms, kurios vis dažniau siekia Lietuvoje paimti viršų. Neleiskime joms nugalėti, draudimų ir baudimų politikai sukurkime laisvės ir optimizmo alternatyvą Vilniuje, kuris įpūstų naujos jėgos Lietuvai.”

Vaidas Baumila

Atlikėjas

„Remigijus Šimašius yra easy going, atviras, modernus ir betarpiškas meras. Kasdien matau, kaip keičiasi miestas, todėl noriu, kad teigiami Vilniaus pokyčiai, kuriuos jis inicijuoja, tęstųsi ir toliau. Palaikau Remigijų!”

Andrius Bičeika

„Revolut" vadovas Baltijos šalims

„Vilniaus startuolių ekosistemoje dalyvauju nuo 2011 metų ir tik R. Šimašiui būnant meru pastebėjau išaugusį dėmesį tiek startuoliams, tiek jų poreikiams. Mero įsiklausymas, iniciatyva ir proaktyvumas puoselėjant esamą verslo aplinką ir pritraukiant naujus verslus yra reikiamos savybės siekiant rezultatų tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Be to, Vilniaus miesto Metinė darbų ataskaita, startuolių terminais šnekant, yra idealus „pitch’as” – kupina duomenų, aiškiai matomas augimas, konkretūs ateities tikslai ir patyrusi komanda ir lyderis už vairo. Puiki investicija miestiečiams ir miesto svečiams!”